Fytosauna OVÁLNA KLASICKÁ 2.5 + generátor pary

SKU
13010078l-3
1 440
Share

Ak hľadáte pohodlnú a cenovo dostupnú cédrovú fytosaunu s lákavým dizajnom, určite vám bude vyhovovať model OVÁLNA. Pre domáce použitie si môžete vybrať variant so stenami 25mm, pre komerčné použitie pevnejšiu a odolnejšiu s hrúbkou stien 40 mm.

Výborná pre vysokých ľudí!

Konštrukcia fytosauny je premyslená do posledného detailu. Môžete si tak byť istý, že sa počas procedúr budete cítiť pohodlne. Vnútri je sedenie, ktoré má tri rôzne polohy pohodlné pre každého, aj pre dieťa. Dvierka sú vo výške 45 cm, takže nebudete potrebovať žiadne pomôcky, aby ste sa do nej dostali.

Zaujme Vás aj dizajn fytosauny OVÁLNA. Je klasický, bez zbytočného prikrášľovania, ale pritom veľmi štýlový. Ak si objednáte tento model, budete s kúpou spokojní na 100%.

Fytosauna vyrobená z výberového dreva altajského cédra, pomáha liečiť rôzne srdcovo-cievne problémy a problémy nervového systému a tiež zbaviť sa nadváhy a omladzuje kožu.

 

Generátor pary "STEAMTEC TOLO PGN 20" digitálny zberný (objem nádrže 5 litra) pre sauny s objemom do 2 m3, pripája sa do siete 220V.

0.0 0 Reviews
Leave review
Rate
Upload Photos
Cancel

Cédrová fytosauna

Typ:

oválna

Materiál:

sibírsky céder

Hrúbka stien v cm:

2.5 cm

Kovanie a obruče:

lano

Rozmery (VxDxŠ), cm:

130x100x78

Váha v balení:

90-100kg

Objem balenia:

1,3m2

Generátor pary

Názov:

Generátor pary STEAMTEC TOLO PGN 20

Rozmery (HxŠxD):

45х12х30

Výkon:

2 kW

Objem nádrže, l:

5

Opis:

digitálny ovládač, kontrolka úrovne vody, merač hladiny vody, teplomer, nádoba na liečivé rastliny, návod na použitie

Inštalácia:

Balenie

  • cédrová sauna,

  • generátor pary,

  • schodík pod nohy, regulovateľné sedadlo (3 polohy), rozvod pary, kryt

  • návod na montáž

Doprava

Doprava a montáž nie je v cene tovaru!

Dodanie tovaru zásielkovou službou Toptrans so skladu v Piešťanoch - expresné dodanie až do domu. Dopravné je účtované individuálne podľa skutočnej váhy, vzdialenosti a doplnkových služieb (napr. vynesenie zásielky na poschodie). Dopravnú cenu vopred odsúhlasíme.

Montáž nie je v cene!

Inštalácia generátora pary

  • generátor pary je potrebné pripevniť na stenu v blízkosti cédrovej kade vo výške od 50 po 100 cm;
  • generátor pary musí byť umiestnený rovno, maximálna povolená odchýlka sú 2-4 stupne;
  • medzi generátorom pary a cédrovou fytosaunou môže byť vzdialenosť max. 2 metre; parovod sa dá predlžiť max o 3 metra pomocou rúry z metaloplastu (priemer 16mm);
  • jeden koniec parovodu je potrebné pripojiť k na to určenému miestu, ktorým vychádza para, druhý koniec parovodu k miestu, kadiaľ para prechádza do cédrovej fytosauny, a to pomocou adaptéra;
  • parovod musí spájať cédrovú fytosaunu a generátor pary tak, aby klesal smerom k fytosaune, aby koncentrát stekal do kade;
  • senzor kontroly teploty je potrebné umiestniť do cédrovej kade pod sedadlo. Senzor musí minimálne 3cm prevísať smerom dovnútra fytosauny.

Senzor musí minimálne 3cm prevísať smerom dovnútra fytosauny. V opačnom prípade nebude generátor pary fungovať správne a hrozia popáleniny kože!!! 

Cédrové fytosauny: INDIKÁCIE a KONTRAINDIKÁCIE
Odporúčaná ÚDRŽBA A ČISTENIE cédrovej fytosauny
ŽIVOTNOSŤ cédrovej fytosauny